Tayson i zhgënjyer me “duelin e shekullit”

 

Legjendari Mike Tayson ka shkruar në Twiter se dueli i shumë pritur në mes të Floyd Mayweather dhe Manny Pacquiao ishte zhgënjyes
“Kemi pritur pesë vjet për këtë duel. Zhgënjyes”, ka shkruar Tyson në Twitter.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT