Tallja s’ka të ndalur (foto)

 

Edhe pse po bëhen gati 48 orë nga gjysmëfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen tifozët vazhdojnë ironinë e tyre nërrjetet sociale, ku “viktimat” janë po ata: Jerome Boateng, Manuel Neuer dhe Pep Guardiola, përcjell Portali Albeu.
Mbrojtësi i Kombëtares gjermane ishte protagonist në golin e dytë të shënuar nga Lionel Messi dhe që prej atij momenti ai është kthyer në “virus” për rrjetet sociale.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT