“Taksirati i divorcit nga gruaja ime”, Milaim Zeka lëshon këtë deklaratë për ish-konkurrenten e “Përputhen”

Gjatë ditës gazetari Milaim Zeka dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha janë takuar në ambientet e Top Channel.

Ka qenë vetë Antonela ajo e cila ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, derisa shfaqet me Milaim Zekën, e që ‘ngacmimet’ nga ky i fundit nuk kanë munguar, shkruan Reporteri.net.

“Taksirati i divorcimit nga gruaja ime me kismet”, derisa thotë se Antonela është ndër të preferuarat e bashkëshortes së tij.

Milaimi shton gjithashtu se i ka thënë bashkëshortes se tij, Edlirës, se për të vetmin njeri që do e kishte lënë do ishte Antonela, teksa të dy qeshin së bashku me këtë gjë në videon e publikuar.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT