Ballina Etiketimet Zvicer

Etiketim: zvicer

Tmerrohet familja shqiptar në Zvicrër, sulmohet me sëpatë nga fqinji i...

Një shqiptar nga Maqedonia dhe gruaja e tij nga Kosova, të dy këta banorë të Zvicrës në një intervistë për median 20 minuten, kanë...

Deputetja shqiptare në Zvicër thotë se ndryshimi vjen me Vetëvendosjen

Deputetja shqiptare në kuvendin kantonal në Cyrih të Zvicrës, Qëndresa Sadriu i ka dalë në mbështetje Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidatit për kryeministër nga kjo...

Borë deri në 50 centimetra në Zvicër!

Alpet zvicëriane janë zbardhur tërësisht nga bora. Madje, niveli i borës në disa alpe ka shkuar deri në 50 centimetra. Zona e Gotthard Pass është...

Rasti makabër në Zvicër: Familja e e shqiptarit nga Maqedonia që...

Shqiptari nga Maqedonia e Veriut thuhet se vrau gruan e tij të hënën natën, të afërmit e kryesit të dyshuar, kanë frikë nga hakmarrja.Ilir...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com