Ballina Etiketimet Zjarri

Etiketim: zjarri

Digjen fushat në fshatin Bajsk të Vushtrrisë (FOTO)

Një hapësirë dhjetëra hektarësh është djegur në fshatin Bajsk të Vushtrrisë. Sipas një lexuesi të DrenicaPress, zjarri ka djegur kullotat dhe shumë pemë. Në rrezik...
plagosje armë zjarri

Lajmi i Fundit: Plagoset një 36- vjeçar me armë zjarri, zbardhen...

Një person mbeti i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë.Fillimisht u raportua se ai u dëmtua pas shpërthimit të një sasie...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com