Ballina Etiketimet Zhdukur

Etiketim: Zhdukur

Familja Gashi kërkon Blerinën 18 vjeçare

Ka katër muaj që Ramadan Gashi, çdo mëngjes ulet në pragun e shtëpisë me fotografinë e të bijës 18 vjeçare. Blerina Gashi nga Prizreni, që...

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem

15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë. Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si...