Ballina Etiketimet Yllka Derri

Etiketim: Yllka Derri

Lutja e vajzës së zhdukur: Babi lajmërohu se unë do largohem

15 vjeçarja nga Gjakova e zhdukur që 3 muaj i është lajmëruar familjes dhe ka kërkuar ndihmë. Ka tre muaj që Yllka Derri konsiderohet si...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com