Ballina Etiketimet Xhevahire Izmaku

Etiketim: Xhevahire Izmaku

Izmaku, deputetja e PDK me më së shumti vota në bazën...

Partia Demokratike e Kosovës nuk mori votat që synonte në fushatë dhe kësisoj ajo u rangua si e treta. Risia e këtyre zgjedhjeve është së...