Ballina Etiketimet Xhafer Tahiri

Etiketim: Xhafer Tahiri

Merret vendimi për vëllain e kryetarit të Vushtrrisë

Gjykata Themelore e Mitrovicës ka caktuar një muaj paraburgim për dy të dyshuar nga Vushtrria për veprën penale ushtrim i ndikimit.Njëri nga të dyshuarit...

Arrestohet vëllai i Xhafer Tahirit të Vushtrrisë

Javën e kaluar u raportua për skandalin e vëllait të kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri. Në një video të publikuar, Salih Tahiri që është vëllai...

“Arratiset” vëllai i Xhafer Tahirit të LDK-së, policia nuk po e...

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës – Shyqyri Syla, ka urdhëruar dje Njësinë Rajonale për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Korrupsionit në Mitrovicën e...

Nis shpërndarja e shujtave për nxënësit në Vushtrri

Në shkollat e Vushtrrisë ka filluar shpërndarja e shujtave për shkollarët e ciklit të ulët në të gjitha shkollat e komunës së Vushtrrisë. Siç bën...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com