Ballina Etiketimet Vushtrri

Etiketim: Vushtrri

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Vushtrrisë shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

skenderaj

Sekuestrohen armë në Skenderaj e Vushtrri

Në 24 orët e fundit, në dy raste të ndara, njësitet policore në  Vushtrri e Skenderaj, kanë konfiskuar dy armë.Rasti i parë i sekuestrimit...

Fotografi e rrallë e familjes së njohur nga Vushtrria duke pirë...

Nuk është rastësi që qyteti i Vushtrrisë mbartë në vete edhe një epitet të dhënë së fundmi, e që është qyteti numër një në...

Udhëkryqi i aksidenteve në Polac të Skenderajt (FOTO)

Me dhjetëra aksidente po ndodhin në rrugën Skenderaj - Vushtrri më konkretisht në fshatin Polac, shkruan portali Drenica Press. Si pasoj e ngecjeve të punimeve...

Nis shpërndarja e shujtave për nxënësit në Vushtrri

Në shkollat e Vushtrrisë ka filluar shpërndarja e shujtave për shkollarët e ciklit të ulët në të gjitha shkollat e komunës së Vushtrrisë. Siç bën...

Mësuesja nga Vushtrria në ditën e dasmës, mbledh nxënësit e klasës...

Gentijana Maloku, një vajzë e re nga Vushtrria ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë ditë më parë.E për këtë ditë kaq të veçantë,...

Dega e LDK’së në Vushtrri cakton dy emrat që ia mësyjnë...

Teksa po afrojnë zgjedhjet e 6 tetorit, Degët e Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë filluar të përcaktojnë kandidatët që do t’ia mësyjnë postit të...

Dorëhiqet nënkryetari dhe pesë nëndegë të AAK-së në Vushtrri, thotë se...

Ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nënkryetari i degës së AAK-së në Vushtrri, Rrahim Tahiri. Tahiri këtë e ka bërë përmes një postimi në facebook ku...

Digjen fushat në fshatin Bajsk të Vushtrrisë (FOTO)

Një hapësirë dhjetëra hektarësh është djegur në fshatin Bajsk të Vushtrrisë. Sipas një lexuesi të DrenicaPress, zjarri ka djegur kullotat dhe shumë pemë. Në rrezik...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com