Ballina Etiketimet Vetëvendosje

Etiketim: Vetëvendosje

Dalin rezultatet e Exit Pollit, PDK po humbë, kjo parti po...

Sipas Exit Pollit të klan Kosovës këto janë rezultatet si në foton e mëposhtme. Sipas këtij Exit Polli LDK e Vetëvendosje janë me rezultat të...

Momenti kur Kurti kalon pranë Haradinajt dhe nuk i flet (VIDEO)

Në emisionin Pressing, sot kanë qenë të ftuar dy kandidatët për kryeminisër, Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe Ramush Haradinaj i koalicionit AAK – PSD....

Kjo Këngëtare e njohur i bashkohet Vetëvendosjes

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka prezantuar anëtarësimin e ri në partinë e tij. Përmes Facebook-ut, Kurti ka njoftuar se këngëtarja Enkelejda Arifi i...

Profesori nga Skenderaj hyn në listën e Vetëvendosjes për deputet të...

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë. Ndërsa i vetmi kandidat nga Skenderaj për deputet në Listen e Lëvizjes Vetëvendosjes është profesori...
skenderaj, vv, lista, deputet

Ky është kandidati i vetëm i VV’së për deputet nga Skenderaj

Dega e Vetëvendosjes në Skenderaj ka vendos që të garoj me një kandidatë për deputet të Kuvendit të Kosovës. Sipas një burimi të Drenica Press,...
kujtim shala

Koalicionet e “minutës së fundit”, Shala i LDK-së i jep një...

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala. Ka deklaruar se partia që ai përfaqëson është ende në pritje të përgjigjes së...

Përfundon takimi Mustafa-Kurti

Ka përfunduar takimi midis kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe atij të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, transmeton Indeksonline. Takimi, sipas burimeve të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com