Ballina Etiketimet Vedat Muriqi

Etiketim: Vedat Muriqi

Ky është momenti kur Berisha i shmanget me mjeshtri mbrojtësit të...

Kombëtarja e Kosovës pësoi humbjen mbrëmë nga Anglia me rezultatin përfundimtar në 5:3. Edhe pse me një paraqitje shumë të mirë, ‘Dardanët’ nuk ia dolën...

Katër skuadra të mëdha po interesohen për ‘Gladiatorin’ e Kosovës

Fotoja e një koala femër, e fotografuar në Australi po bën xhiron e rrjetit. Nëna koala është fotografuar në një zonë rurale të Australisë...

Qeqa Krelani e zbulon çka i ndodhi Vedat Muriqit pas ndeshjes

Gazetarja sportive Qeqa Krelani, në rolin e analistes ka komentuar formën e Vedat Muriqin si dhe paraqitjen e tij kundër Çekisë. Muriqi shkëlqeu në ndeshjen...