Ballina Etiketimet Vdes

Etiketim: vdes

Tragjike, nusja vdes disa minuta para se të arrinte në altar

Një nuse shtatzënë ka vdekur pak minuta përpara se të arrinte në altar, duke e lënë bashkëshortin të ve, vetëm me fëmijën e tyre...

Rrahje brutale ndërmjet vëllezërve, humb jetën 29-vjeçari

Një rrahje mes 4  personave ka bërë që 29-vjeçari Dukagjin Plaku ta humbë jetën në Dibër dhe një tjetër të plagoset. Ngjarja ka ndodhur...

Vdes muzikanti i njohur

Daniel Johnston ka ndërruar jetë. Muzikanti vdiq pasi pësoi një sulm në zemër, të martën, konfirmoi ish-menaxheri i tij. Karriera e artistit nisi në fillim të...

E zë rryma, vdes 15 vjeçari në Prizren

Një 15-vjeçar ka vdekur pasi e ka zënë rryma në Prizren. Sipas policisë, i mituri dyshohet të ketë qenë duke u pastruar në banjën kur...

Një tjetër i mbytur në plazhet shqiptare

Një person është mbytur në plazhin e Shëngjinit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në zonë e njohur si qendra e plazhit. Mësohet se viktima...