Ballina Etiketimet Tyson Fury

Etiketim: Tyson Fury

Koha, vendi, statistika – gjithçka që duhet të dini për duelin...

Tyson Fury kthehet në ring për të vazhduar rrugëtimin e tij dhe qëndrimin në formë drejt meçit të radhës për titullin e botës në...