Ballina Etiketimet Tifoz

Etiketim: Tifoz

Polici anglez, me plis në kokë, i bashkohet festës së kosovarëve

Në momentet para se të niste ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, “Dardanët” i pushtuan rrugët e Southamptonit, ku do të zhvillohej ndeshja. Në festën...