Ballina Etiketimet Stadiumi Fadil Vokrri

Etiketim: Stadiumi Fadil Vokrri

Kjo është koreografia fantastike e ‘Dardanëve’

Kombëtarja e Kosovës po takohet aktualisht me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Kosova dhe Mali i Zi po takohen në kuadër të kualifikimeve...
Stadiumi Fadil Vokrri

Ja si mund të duket stadiumi “Fadil Vokrri” pas rinovimit (VIDEO)

Kapaciteti prej 12,810 ka dalë të jetë tepër i vogël për tifozët e Kosovës të cilët po kanë telashe për të siguruar një biletë...