Ballina Etiketimet Sokol Bashota

Etiketim: Sokol Bashota

Bashota kthehet nga Haga: Më ofruan marrëveshje të favorshme për mua,...

Ish-kryetari i Klinës, Sokol Bashota është kthyer nga Haga, ku është intervistuar nga prokurorët e Gjykatës Speciale. Më tu kthyer në Prishtinë, zëvendëskomandanti i Shtabit...

Dy eprorët e UÇK-së dalin para prokurorëve të Speciales

Zëvendëskomandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Sokol Bashota, dhe ish-eprori i UÇK-së, Naim Maloku, do të intervistohen nga prokurorët e Gjykatës Speciale.Bashota intervistohet...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com