Ballina Etiketimet Skenderaj

Etiketim: Skenderaj

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Skenderajt shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

Sheshi Adem Jashari Skenderaj

Ja sa do të kushtoj zgjerimi i sheshit “Adem Jashari” në...

Zgjerimi i sheshit në Skenderaj "Adem Jashari" do të kushtojë 179.045,64 euro, transmeton Drenica Press. Siç mëson L Media, fillimisht, vlera e parashikuar e kësaj...
Sheshi Adem Jashari

Fillojnë punimet për zgjerimin e sheshit “Adem Jashari” në Skenderaj (FOTO)

Kanë filluar punimet për zgjerimin e sheshit në Skenderaj, nga përmendorja Adem Jashari deri tek gjimnazi Hamëz Jashari, shkruan Drenica Press.Siç mëson Drenica Press...

Kryetari Jashari, uron fillimin e vitit shkollor

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka uruar nxënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, përcjell DrenicaPress. Jashari të gjithë mësimdhënësve e nxënësve...
Turisti

Turisti nga Skenderaj detyrohet të paguan 50 euro për tre dynera...

Pushimet në bregdetin shqiptar kanë filluar të bëhen të papërballueshme për qytetarët e Kosovës. Një rast tjetër i abuzimeve me pushues u regjistrua në Durrës,...

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Skenderaj

Një shtëpi për shkaqe të panjohura është përfshirë nga zjarri ku si pasojë e zjarrit është djegur bodrumi i shtëpisë. Në vendin e ngjarjes kanë...

Një grup profesionistësh nga Skënderaj i bashkohen Lëvizjes Vetëvendosje (FOTO)

Kreu i Lëvizjës Vetëvendosje, Albin Kurti, ka prezantuar aderimet e reja në Lëvizjen Vetëvendosje. Sipas Kurtit, VV-së i janë bashkuar një grup profesionistësh nga Skënderaj....

Historia e burrit nga Skenderaj që kur ishte 15 vjeç vrau...

I dënuari me 25 vite burg për vrasjen e një ushtari rus në Kosovë. Dhe vepra të tjera është kthyer sërish në Burgun e...
listat e subjekteve

Lajmi i Fundit: Zyrtare LDK bën të qartë a do ketë...

Janë dorëzuar të gjitha listat e partive politike lidhur me zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen në Kosovë. PDK dhe LDK shkojnë të...
Kv Drenica

Lajmi i Fundit nga Drenica: Kompania “Drena” shpëton pa u shuar...

Para pak ditësh KV Skenderaj për portalin Drenica Press bëri të qartë situatën e këtij klubi, ku tregoj se në mungesë të përkrahjes financiare...

Digjet një lokal dhe një shtëpi në Skenderaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në dy lokacione të ndryshme, janë përfshirë nga flaka një lokal dhe një shtëp, transmeton Gazeta...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com