Ballina Etiketimet Skenderaj

Etiketim: Skenderaj

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Skenderajt shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

skenderaj

Rrahje në Skenderaj, një i lënduar

Një mosmarrëveshje në Skenderaj ka eskaluar në rrahje në mes të dy personave, shkruan Drenica PressLidhur me këtë rast, policia e Kosovës ka njoftuar:Është...

Rinia e Skenderajt falënderojnë Bekim Haxhiun për bursat që u jep...

Bekim Haxhiu në takimin me sportistët dhe rininë e Skënderajt bashkbiseduan për të arriturat e sportit në Kosovë.Ata e falënderuan deputetin për kontributin e...

Rafet Rama: Takimet tona po e konfirmojnë fitoren tonë

Rafet Rama i shoqëruar nga bashkëpunëtorë vizituan lagjen 1,2 dhe 6 në Skenderaj, si dhe Prekazin legjendar, shkruan Drenica Press Rama ka shtuar se këto...

Sami Lushtaku: Kandidatët e Drenicës për deputetë janë për mashallah

Sami Lushtaku ka lavdëruar kandidatët për deputetë të Kuvendit të Kosovës nga rajoni i Drenicës, shkruan Drenica PressAi gjatë një takimi në lagjen Lushtaku...

Kadri Veseli takon babain e Hashim Thaçit në Burojë (FOTO)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka vazhduar tubimet zgjedhore në qytete e fshatra të ndryshme të Kosovës.  Një tubim të tillë, Veseli me bashkëpunëtorë...

Mirjeta Rukolli, zëri i të rinjëve të Drenicës, ajo takoi kampionet...

Mirjeta Rukolli është kandidatja më e re nga Skenderaj për deputete në Kuvendin e Kosovës nga Skenderaj, shkruan Drenica Press. Ajo ka takuar kampionet e...

Rafet Rama: Fitorja e PDK-së është e sigurt, sonte nuk i...

Rafet Rama, kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga PDK; thotë se fitorja e PDK-së është e sigurt, sepse aq shumë po rritet...
Aksidene ne Skenderaj - Drenas

Aksident në rrugën Drenas – Skenderaj, vetura përplaset me traktorin me...

Një aksident komunikacioni ka ndodh pak më parë në rrugën Skenderaj – Drenas, njofton Drenica Press Aksidenti ndodhi në fshatin Gllobar. Në të kanë qenë...

Këta vende të Skenderajt pa rrymë

KEDS ka bërë të ditur se do të ketë reduktime të energjisë elektrike në Skenderaj, transmeton Drenica Press.Në njoftim thuhet:Në NS 110/10(20) kV Skenderaj...

Hamëz Jashari ka qenë edhe piktor

Hamëz Jashari u lind më 1950 në Prekaz të Poshtëm. Është djali i dytë i Shabani Jasharit. Më 30 janar 1991 iu bashkëngjit Ademit...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com