Ballina Etiketimet Skenderaj

Etiketim: Skenderaj

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Skenderajt shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

pdk lista drenice

Sami Lushtaku: Zgjedhjet nuk na dhanë rezultatet që ne kemi pritur,...

Ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, ka thënë se zgjedhjet e djeshme, nuk kanë dhënë rezultatet që ata kanë pritur.Ai përmes një shkrimi të postuar...

Në Skenderaj, voton plaku 90 vjeçar

Kosova po voton. Në gjithë vendin, qendrat e vend votimeve po presin qytearë për të kryer obligimin e tyre. Shfrytëzimin e të drejtës po e...

I bën thirrje prokurorisë: Në Prekaz banditët po bëjnë presion kriminal...

Blerim Latifi i ka bërë thirrje publike prokurorisë së Kosovës për një rast në Prekaz të Epërm, transmeton Drenica Press “Thirrje prokurorisë Kosovës. Në Prekaz të...
skenderaj

Sekuestrohen armë në Skenderaj e Vushtrri

Në 24 orët e fundit, në dy raste të ndara, njësitet policore në  Vushtrri e Skenderaj, kanë konfiskuar dy armë.Rasti i parë i sekuestrimit...

Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duket

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte.Leonora sa herë që...

Veseli në Skenderaj: Në Drenicë flet puna, këtu i dhamë fund...

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, në bastionin më të madh të PDK-së në Kosovë, Skenderaj, ka thënë se në Drenicë flet vetëm puna. “E ka...

Sami Lushtaku, thirrje për votuesit e PDK-së: Votoni Mergim Lushtakun, që...

Kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka kërkuar mbështetjen e votuesve të PDK-së për Mergim Lushtakun, shkruan Drenica Press. Sami Lushtaku tha se në...

Rafet Rama: Sot në Skenderaj, PDK i dha vulë fitores nacionale

PDK sot ka mbajtë një tubim madhështor në Skenderaj.Rafet Rama, i cili në këto zgjedhje garon me numër 64 për deputetë të Kuvendit të...

Fadil Nura: Skenderaji është vula e fitores së madhe

Fadil Nura po vazhdon takimet me qytetarë. Ai po merr mbështetje në kandidaturën e tij për deputet të Kuvendit të Kosovës, shkruan drenicapress.info Nura është...

Lajm i Fundit/ Aksident në Skenderaj, nuk dihet për të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodh para pak minutave në fshatin Llaushë të Skenderajt.Ndonëse shkaqet e aksidentit ende nuk dihet, burime të Drenica Press mësojnë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com