Ballina Etiketimet Skenderaj

Etiketim: Skenderaj

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Skenderajt shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

Biseda

“Biseda” mes një modele nga Drenasi dhe një ushtari nga Skënderaj...

Në rrejt shohim biseda e video që na bëjnë të qeshim. Një e tillë po qarkullon edhe sot nëpër internet. Një vajzë modele nga Drenasi duke...

Ky është raporti i policisë për aksidentin në Runik të Skenderajt,...

Aksidenti me fatalitet në fshatin Runik të Skenderajt që ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme ka tronditur Skenderajn, ku një person humbi jetën, ndërsa katër...

Adem Jashari, figura me më së shumti shtatore në Kosovë (FOTO)

I skalitur në bronz do të qëndrojë në Fushë Kosovë dhe Drenas nga ky 28 Nëntor. Në Ditën e Flamurit kombëtar, në këto dy qytete...

Edi Rama e quan “Fotoja e Ditës” me ushtarin e...

Haki Rama ushtar i FSK - së nga fshati Likoc i Skenderajt po jep kontributin e tij së bashku me ushtarë të tjerë të...

Skenderaj ngrihet në këmbë për Shqipërinë, drenicasit nuk i ndalin ndihmat,...

Nuk kanë të ndalur ndihmat e banorëve të Skenderajt për vëllezërit nga Shqipëria, të cilët kanë mbetur nën qiell të hapur, pas goditjes nga...
Skenderaj

Do të qeshni me lotë se si ky drenicak ka parkuar...

Këto ditë po qarkullon nëpër rrjete sociale për mënyrën se si është parkuar një Golf 2 afër tregut të qytetit në Skenderaj, shkruan Drenica...

Reagon edhe Drenica: Kastrati dhe Veliu bënë thirrje raciste ndaj Gboweas

Pas reagimeve të SC Gjilanit, ka reaguar edhe FC Drenica, teksa ka akuzuar futbollistët e kësaj skuadre Ylber Kastratin dhe Franc Veliun se e...

Aksident në rrugën Skenderaj – Klinë, rrokulliset makina, ka të lënduar...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Klinë-Skenderaj. Vetura në fjalë është vetaksidentuar dhe ka përfunduar e rrokullisur jashtë rrugës,...
Skenderaj

Skemat e ‘vjedhjeve’ në Skenderaj (Dokument)

Monitoruesit e KALLXO.com, të cilët janë duke përcjellë procesin e rinumërimit të votave në Skenderaj, kanë vërejtur se në shkollën e mesme teknike “Anton...

Lajmi i Fundit: Aksident i rëndë në rrugën Skenderaj – Drenas,...

Para pak minutash ka ndodhur një aksident komunikacioni në qytetin e Drenasit, shkruan Drenica Press. Sipas burimeve të portalit Drenica Press, aksidenti ka ndodhur në...