Ballina Etiketimet Shpend Ahemti

Etiketim: Shpend Ahemti

PSD dhe Shpend Ahmeti i ndihmuan AAK-së dhe Haradinajt me vetëm...

Koalicioni AAK-PSD deri më tani ka arritur 11.54% sipas KQZ-së ku janë numëruar 98.08% të votave. PSD qeverisë në Prishtinë dhe Kamenicë pasi këto komuna...

Dështimi i madh i PSD-së së Shpend Ahmetit në Prishtinë dhe...

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) arriti një koalicion me PSD-në për të garuar në zgjedhje. PSD qeverisë në dy komuna, Prishtinë dhe Kamenicë.Madje, kryetari...

Kurti mbi 37 mijë vota në Prishtinë, Haradinaj e Ahmeti sbashku...

KQZ-ja është në përfundim me numërimin e votave në komunën e Prishtinës. Kur janë numëruar 98,76% e votave, VV-ja e Albin Kurtit ka 37 mijë...

Profesori universitar ia numëron dështimet ministrit Shyqiri Bytyqi që kaloi në...

Profesori universitar, Flamur Maloku, ka përmendur disa gjëra që lidhen me punën e ministrit në largim, Shyqyri Bytyqi, që sot aderoi në PSD. Maloku thotë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com