Ballina Etiketimet Sami Lushtaku

Etiketim: Sami Lushtaku

Skenderaj

Lajmi i Fundit: Ndërron jetë ish drejtori i shkollës nga ky...

Ka ndërruar jetë profesori dhe ish drejtori i shkollës fillore "Azem Bejta" në Prekaz, Hajrullah Bislimi, shkruan Drenica Press. Hajrullah Bislimi ishte një veteran i...

Zyrtari policor jep informacione mbi arratisjen e Sami Lushtakut nga QKUK-ja

Zyrtari policor, Arsim Shala ka dëshmuar në gjykimin ku Sami Lushtaku dhe të tjerët akuzohen në rastin e arratisjes së ish-kryetarit të Komunës së...
pdk lista drenice

Sami Lushtaku: Zgjedhjet nuk na dhanë rezultatet që ne kemi pritur,...

Ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, ka thënë se zgjedhjet e djeshme, nuk kanë dhënë rezultatet që ata kanë pritur. Ai përmes një shkrimi të postuar...

Sami Lushtaku, thirrje për votuesit e PDK-së: Votoni Mergim Lushtakun, që...

Kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka kërkuar mbështetjen e votuesve të PDK-së për Mergim Lushtakun, shkruan Drenica Press. Sami Lushtaku tha se në...

Prekazi me PDK-në, kjo është vlerë e madhe

Kadidati i PDK-së për deputet, Fadil Nura, së bashku me Sami Lushtakun, kryetar i degës së PDK-së në Skenderaj, dhe kandidatët tjerë sot kanë vizituar...

Sami Lushtaku: Kandidatët e Drenicës për deputetë janë për mashallah

Sami Lushtaku ka lavdëruar kandidatët për deputetë të Kuvendit të Kosovës nga rajoni i Drenicës, shkruan Drenica Press Ai gjatë një takimi në lagjen Lushtaku...

Pse Kadri Veseli po i jep përkrahje të madhe kandidatit nga...

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli po vazhdon takimet me qytetarët në gjithë Kosovën bashkë me kandidatët për deputetë nga kjo parti. Veseli dje ka qenë...
Gani Geci Sami Lushtaku

Vrasjet, detajet e padëgjuara nga lufta, takimi i Ibrahim Rugovës me...

Gani Geci dhe Sami Lushtaku mbrëmë ishin të ftuar për një intervistë ekskluzive në Pressing të televizionit T7. Aty u biseduan shumë gjëra që...

Variantet për koalicionin qeverisës sipas Gecit dhe Lushtakut

Ish-deputetët e Kuvendit të Kosovës dhe dy nga figurat që themeluan UÇK’në e njëkohësisht anëtar të partive LDK e PDK, Gani Geci dhe Sami...

Gani Geci dhe Sami Lushtaku përplasen për Vjosa Osmanin

Në emisionin Pressing të Televizionit 7, Sami Lushtaku i PDK’së dhe Gani Geci i LDK’së kanë komentuar zgjedhjet e 6 tetorit dhe partinë që...