Ballina Etiketimet Rrahje brutale

Etiketim: Rrahje brutale

Rrahje brutale ndërmjet vëllezërve, humb jetën 29-vjeçari

Një rrahje mes 4  personave ka bërë që 29-vjeçari Dukagjin Plaku ta humbë jetën në Dibër dhe një tjetër të plagoset. Ngjarja ka ndodhur...
Rrahje brutale

Rrahje brutale e mafias serbe, në Novi-Sad

Damir Dado Mihajloviç, 37 vjeç, nga Novi- Sadi, u rrah dhe u godit me thikë të premten në orën 01:00 para një kafeneje në...