Ballina Etiketimet Roberti

Etiketim: roberti

Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Edhe pse të martuar, ja si e tradhtonin njëri-tjetrin prej një...

Një divorc me hije skandali, kështu e quajti në një shkrim të saj tri javë më parë “Panorama Plus”, ndarjen e njërit prej çifteve...
robert berisha dhe nora istrefi

Roberti Berisha, Norën dhe Reneen i kam në zemër 24/7 …

Robert Berisha flet për lajmet e fundit që lidhin atë me Jessica Kadiun.Robert Berisha ka qenë një prej emrave më të përmendur javët e...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Robert Berisha harron shpejtë Norën, kjo është e dashura e tij...

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie.Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?...

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora...

Ja kush është ish-banori i “Big Brother” që u kap “mat”...

Pak ditë më parë Tuna nisi pushimet në ishullin afrikan Mauritius, nga ku ka postuar shpesh foto e video. Fakti që Tuna nuk ndodhej...
Nora unaza

Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi...

“Roberti dhe Nora ndahen”, kjo ka qenë “melodia” e mediave rozë ditët e fundit. Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Roberti i dhanë fund mardhënies...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Nora Istrefi në formë dhe e lumtur...

Nora Istrefi ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur, e krejt kjo q% pas lajmit për ndarjen nga Robert...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Ndodhi e papritura: Roberti e Nora bashkë në pushime?!

Lajmi për ndarjen e tyre shokoi shumë fansa të çiftit. Pasi Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi, pas 14 vjet bashkë, mediat rozë në...
Nora Istrefi

Vijnë fotografitë e para: Nora nis pushimet jo me Robertin, por...

Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private. Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe...