Ballina Etiketimet Robert berisha

Etiketim: robert berisha

Roberti dhe Patrisi pajtohen pasi u ndanë nga Nora dhe Tuna?

Kur sherri mes çifteve Robert-Nora me Patris-Tuna ishte në kulmin e tij, Roberti nuk kursehej aspak me deklaratat në intervista duke marë vendin kryesorë...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Pse u nda nga Roberti? Nora i tregon të gjitha, flet...

Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe...

Robert Berisha publikon bisedën me bionden misterioze

Pas ndarjes me Nora Istrefin, Robert Berisha nuk nguron të bëjë publike flirtet e vajzave me të. Në një etiketim që një vajzë bjonde i...
robert berisha dhe nora istrefi

Roberti Berisha, Norën dhe Reneen i kam në zemër 24/7 …

Robert Berisha flet për lajmet e fundit që lidhin atë me Jessica Kadiun. Robert Berisha ka qenë një prej emrave më të përmendur javët e...
robert berisha dhe bukuroshja

U nda nga Nora pas 14 vitesh, zbulohet e vërteta e...

Historia e ndarjes nga Nora Istrefi është lënë pas për Robert Berishën, dhe tani ai është në qendër të mediave për shkak të historisë...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Roberti zbulon se me cilin politikan darkoi Nora Istrefi

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Robert Berisha harron shpejtë Norën, kjo është e dashura e tij...

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora...
Nora unaza

Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi...

“Roberti dhe Nora ndahen”, kjo ka qenë “melodia” e mediave rozë ditët e fundit. Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Roberti i dhanë fund mardhënies...

Ish gruaja e Robertit “ndezë” rrjetin me fotot e nxehta, ja...

Nora Istrefi ndryshe njihet edhe si ish gruaja e Robert Berishës, apo edhe nëna e bukuroshes së vogël Renee, por para pak ditësh ata...