Ballina Etiketimet Prishtinë

Etiketim: Prishtinë

Gjeni të gjitha lajmet nga Komuna e Prishtinës shpejt, drejt dhe saktë vetëm në portalin më të shpejt në rajon – DRENCA PRESS

Nuse Kosove, Ledina Çelo pas shumë kohësh viziton Prishtinën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ndodhet aktualisht në Prishtinë. Ajo këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e saj në...
Aksident ne qender

Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në qendër të Prishtinës. Bëhet fjalë për dy vetura të cilat u përplasën në semaforët afër Katedrales “Shën Tereza”.Nga ky...

Plagoset një person në Prishtinë

Një person është plagosur dje në Prishtinë, në vendin e ngjarjes janë gjetur katër gëzhoja të fishekëve. Viktima është plagosur në këmbë ndërsa i dyshuari...
lajmet e fundit nga kosova

Lajmi i Fundit | Qendra e Prishtinës mbulohet nga tymi i...

Dy garazha janë duke u djegur në qendër të Prishtinës, në kompleksin ‘Qafa’.Gazetari i Express që ndodhet në vendin e ngjarjes ka raportuar për...
Prishtinë

Ndodh edhe kjo në Prishtinë: Hyri për ta provuar veturën, e...

Mbrëmë në Prishtinë është vjedhur një veturë Golf 3, dhe atë para syve të pronarit.Një qytetar ka treguar se mbrëmjen e së enjtes në...
Lajmi i Fundit nga Drenica Press

Pamje nga vendi i ngjarjes, një person bie nga ndërtesa në...

Një person ka rënë nga lartësia e një ndërtesë në lagjen “Lakërishtë” në Prishtinë.Indeksonline mëson se i njëjti ka mbet i vdekur në vend.Pamje...

Kishte uzurpuar banesën e shqiptarit, KFOR-i britanik i hynë nga dritarja...

Ndonëse lufta kishte mbaruar, KFOR-i përballej ende me probleme të shumta që në ditët e para kur kishte hyrë në Kosovë. Uzurpimi i banesave, ishte...
Lajmi i Fundit nga Drenica Press

Njëri nga të plagosurit në përleshjen me armë në Prishtinë ende...

Në rrezik për jetë vazhdojnë të jenë edhe dy persona të tjerë që mbetën të plagosur të enjten gjatë përleshjes me armë zjarri në...

I vrari te Lagjja e Spitalit është B. Mehmeti

Një person ka mbetur i vdekur e tre të tjerë janë plagosur pas një përleshje me armë zjarri që ka ndodhur në rrugën “Muharrem...

Ky është personi që mbeti i vrarë në Prishtinë |Foto

Një konflik pronësor ka lënë një të vrarë dhe disa të plagosur në Prishtinë. Indeksonline ka mësuar identitetin e personit që mbeti i vrarë në...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com