Ballina Etiketimet PDK

Etiketim: PDK

Kush i ka dokumentet që SHIK i mori me thasë nga...

Ish-shefi i Shërbimit Informativ të Kosovës, tani kryetar i PDK-së, e kandidat i kësaj partie për kryeministër të Kosovës, ishte i ftuar në emisionin...
listat e subjekteve

Lajmi i Fundit: Zyrtare LDK bën të qartë a do ketë...

Janë dorëzuar të gjitha listat e partive politike lidhur me zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen në Kosovë. PDK dhe LDK shkojnë të...
KQZ

Vjen regjistrimi i koalicionit të parë të madh: AAK-ja flet nga...

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e ka dorëzuar deklaratën për koalicion me PSD-së në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Këtë gjë e ka konfirmuar Lulzim Leci,...
Arta Nitaj

E sapo aderuara në PDK: Kemi influencë sepse kemi shumë ndjekës...

Aktorja e sapoaderuar në PDK, Arta Nitaj. Ka thënë se ka hyrë në politikë sepse është motivuar nga shoqja e saj. Nitaj ka thënë se...
Arta Nitaj

Arta Nitaj pretendon që do të merr postin e deputetës, pret...

Artistja Arta Nitaj është emri më i ri i cili ka aderuar në PDK. Ajo pret 5 mijë vota gjatë zgjedhjeve, e kjo nënkupton...