Ballina Etiketimet PDK

Etiketim: PDK

Kështu e nisi vitin 2020 deputetja e PDK-së nga Drenica

Me profesion është aktore, e shumë e njohin si moderatore, ndërsa deputetja e PDK-së, po del të jetë edhe tip mjaft sportive. Fjala është për...

Këta janë deputetët e rinj të PDK-së – kaq vota morën...

Partia Demokratike e Kosovës në legjislaturën e shtatë të Kuvendit të Kosovës sipas rezultateve të deritanishme pritet t’i ketë 24 deputetë. 16 deputetë do të...

Këto janë gratë e PDK’së që bëhen deputete

Eliza Hoxha, Ariana Musliu-Shoshi, Evgjeni Thaçi-Dragusha, Ganimete Musliu, Blerta Deliu, Besa Ismaili, Filloretë Zejnullahu dhe Valdete Idrizi do të jenë deputete të PDK’së në...
Skenderaj

Skemat e ‘vjedhjeve’ në Skenderaj (Dokument)

Monitoruesit e KALLXO.com, të cilët janë duke përcjellë procesin e rinumërimit të votave në Skenderaj, kanë vërejtur se në shkollën e mesme teknike “Anton...

Lajmi i Fundit: “VV ka fituar zgjedhjet, edhe pas numërimit të...

Në QNR është duke vazhduar procesi i numërimit të votave nga Diaspora, për të nisur më pas me numërimin e votave me kusht dhe...

Kadri Veseli e pranon humbjen, por a do të jap dorëheqje...

“Nuk do të vijë asnjë moment kur ne do të godasim shtetin tonë, apo të dëmtojmë të ardhmen e të rinjve tanë. Nuk është...

Deri tani vetëm 3 deputetë nga PDK e Skenderajt

PDK e Skenderajt në zgjedhjet e 6 tetorit garoj me një numër të madh të kandidatëve. Sipas një liste të publikuar së fundmi, PDK’së pritet...

Veseli paralajmëron opozitë të fortë të PDK-së

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka folur sot para qindra përfaqësuesve të strukturave të PDK-së në 20 vjetorin e themelimit të...

Dalin emrat, këta pritet të jenë deputetët e ardhshëm të PDK-së

Gazeta “Epoka e re” përmes burimeve të saja brenda Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) ka arritur të sigurojë emrat e kandidatëve të kësaj partie...

Sejdi Hoxha arrin votat për deputet, ndër 15 më të votuarit...

Kryetari i Degës së PDK-së në Drenas, Sejdi Hoxha do te jetë pjesë e Kuvendit te Kosoves. Burime brenda PDK-së bëjnë të ditur se z....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com