Ballina Etiketimet PDK dega Drenas

Etiketim: PDK dega Drenas

Përfundon numërimi në Drenas, ja diferenca e PDK-së me partitë tjera

KQZ-ja ka përfunduar me numërimin e votave në komunën e Drenasit. Pas numërimit të votave, në këtë komunë numrin më të madh të votave e...

Shala: Qytetarët e Drenasit rikonfirmuan mbështetjen e tyre ndaj Partisë Demokratike

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Drenas , ka promovuar kandidatët për deputetë nga kjo degë. Kandidati i PDK-së për deputet nga Drenasi,...

Dega e PDK-së në Drenas ka një njoftim për simpatizantët e...

Kandidatët e PDK-së nga Drenasi për deputet do të takohen me strukturat e PDK-së dhe simpatizantët nga Drenasi. Takimi mbahet sonte dhe fillon nga ora...