Ballina Etiketimet Nora istrefi

Etiketim: nora istrefi

Nora ka publikuar foto

Ja si dukej Nora Istrefi kur ishte fëmijë

Nora Istrafi ka hapur arkivin e fotografive në këto ditë izolimi. Nora Istrefi ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka publikuar një foto me të...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Pse u nda nga Roberti? Nora i tregon të gjitha, flet...

Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe...

Ja çfarë bën Nora, si do të reagojë Roberti?

Nora Istrefi duket tërheqëse në postimin e fundit. Këngëtarja Nora Istrefi ka filluar që më shumë se kurrë më parë të bëhet aktive në rrjete...

Nora Istrefi rrëmben vëmendje në imazhet e reja, duket në top...

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë dhe jo më kot. Artistja shqiptare, e cila javë më...
Nora unaza

Nora Isftrefi nuk e ka më favorite AAK’në: Kjo është partia...

Për këngëtaren Nora Istrefi u shkrua para disa dite se po përkrahë publikisht partinë e Ramush Haradinaj, Aleancën e Ardhmërinë e Kosovës, por kjo...
nora istrefi dhe Tuna

Zbulohet arsyeja e takimit të Norës dhe Tunës

Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar. Madje, njerëzit shpesh kanë shprehur habinë e tyre për këtë relacion për faktin se si...
robert berisha dhe nora istrefi

Roberti Berisha, Norën dhe Reneen i kam në zemër 24/7 …

Robert Berisha flet për lajmet e fundit që lidhin atë me Jessica Kadiun. Robert Berisha ka qenë një prej emrave më të përmendur javët e...
robert berisha dhe bukuroshja

U nda nga Nora pas 14 vitesh, zbulohet e vërteta e...

Historia e ndarjes nga Nora Istrefi është lënë pas për Robert Berishën, dhe tani ai është në qendër të mediave për shkak të historisë...
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Roberti zbulon se me cilin politikan darkoi Nora Istrefi

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre...
nora istrefi pushime

Ja më kë ka shkuar Nora në pushime

Nora Istrefi ka vazhduar me publikimin e fotografive nga pushimet. Pas konfirmimit të ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi ‘ka ikur’ për të kaluar disa ditë...