Ballina Etiketimet Ngacmim

Etiketim: Ngacmim

Bota e pret edhe këtë gjë: 12 vjeçari ngacmon seksualisht mësuesen

Në Skoci ka ndodhur një ngjarje e pazakonte dhe shokuese. Një 12 vjeçar akuzohet se ka sulmuar seksualisht mësuesen e tij. Është vetë mësuesja që...
Drenas

Në femër në Drenas ngacmohet, fotografohet dhe fotografit i postohen në...

Një person në Drenas është arrestuar pas një ankese te një femre. Mësohet se ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar disa...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com