Ballina Etiketimet Ndarja

Etiketim: ndarja

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Nora Istrefi në formë dhe e lumtur...

Nora Istrefi ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur, e krejt kjo q% pas lajmit për ndarjen nga Robert...

Nora parandjeu ndarjen nga Roberti, ja faktet

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.Sigurisht që ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ishte lajmi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com