Ballina Etiketimet Naim Maloku

Etiketim: Naim Maloku

Dy eprorët e UÇK-së dalin para prokurorëve të Speciales

Zëvendëskomandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Sokol Bashota, dhe ish-eprori i UÇK-së, Naim Maloku, do të intervistohen nga prokurorët e Gjykatës Speciale.Bashota intervistohet...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com