Ballina Etiketimet Milaim Zeka

Etiketim: Milaim Zeka

Milaim Zeka: Bashkë me Rexhep Selimin i ka ardhur ftesa për...

Sa herë është folur për Gjykatën Speciale, ish-deputeti, Milaim Zeka, ka qenë një prej atyre që ka dhënë parashikime se kush do të ftohet...
Milaim Zeka Denis Gullubovci

Prekëse: Sot i jepet lamtumira e fundit nipit të Milaim Zekës...

Kreu i Partisë Euroatlantike Milaim Zeka ka njoftuar se sot i jepet lamtumira e fundit djalit të motrës së tij, Denis Gullbovcit, që dje...

Milaim Zeka e zë ngushtë gruan në mes të emisionit: Cilën...

Milaim Zeka është një nga figurat e shumë komentuara, pikërisht për shkak të fjalorit dhe edhe këtë herë ka bërë një pyetje jo shumë...

Milaim Zeka tregon se çka do të bëjë tash pasi nuk...

Kryetari i PEK-ut, Milaim Zeka, që nuk ka mundur ta kalojë pragun elektoral për t’u bërë pjesë e parlamentit, ka fajësuar media të caktuara...

Milaim Zeka: Fitorja e Albin Kurtit ka çmendur të tjerët, është...

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës (PEK), Milaim Zeka, ka komentuar rezultatin e partisë së tij. Zeka në një prononcim për Telegrafin ka folur edhe...

Ja sa vota merr partia e Milaim Zekës

Partia Euroatlantike e Kosovës – PEK e drejtuar nga Milaim Zeka ka arritur t`i fitojë vetëm 0.13 përqind të vota, apo 1038 vota.Me këtë...

Ky është numri i votave që i mori partia e Milaim...

Ish-deputeti Milaim Zeka ka hyrë në këto zgjedhje me partinë e tij të krijuar në qershor të këtij viti. Rezultatet preliminare tregojnë se Zeka...

Demolli për Zekën: E ndëshkoi populli se hyri në gjynah me...

Shkumbin Demolli një muaj më parë u bë emër i njohur për publikun pasi që i hyri garës për deputet. I riu nga komuna e...

Partia Euroatlantike e Kosovës vazhdon fushatën elektorale në Drenicë

Partia Euroatlantike e Kosovës me kryetarin Milaim Zeka, bashkë me kandidatët për deputetë Hysen Gecaj, Behare Rexhepi Sahitaj, Xhafer Ismaili, Finesa Berisha, Iliriana Gashi...
Milaim Zeka Luana Vjollca

Milaim Zeka ‘çmendet’ pas Luana Vjollcës, ka disa fjalë për të

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, është takuar me këngëtaren dhe prezantuesen nga Shqipëria, Luana Vjollcën. Me këtë rast, dyshja ka shkrepur...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com