Ballina Etiketimet Llap

Etiketim: llap

Kadri Veseli në Llap: Lufta kundër korrupsionit na përket të gjithëve

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sonte takim me qytetarë të zonës së Llapit. Veseli ka bërë të ditur se...
Haradinaj pi çaj në Llap

Haradinaj pi çaj në Llap

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Podujevë, ka ndaluar në një çajtore në Llap. Haradinaj shihet bashkë me Besnik Tahirin dhe...