Ballina Etiketimet Liverpool

Etiketim: Liverpool

Liverpool e fiton derbin dhe shkon në +9 ndaj Man City

Nëntë pikë më shumë se Manchester City, Liverpooli po vazhdon formën e mirë në PremierligëDerbi i xhiros së 12-të në Premierligë është zhvilluar mes...

Ky është momenti kur Berisha i shmanget me mjeshtri mbrojtësit të...

Kombëtarja e Kosovës pësoi humbjen mbrëmë nga Anglia me rezultatin përfundimtar në 5:3. Edhe pse me një paraqitje shumë të mirë, ‘Dardanët’ nuk ia dolën...

TË FUNDIT