Ballina Etiketimet Levizja Vetevendosje

Etiketim: Levizja Vetevendosje

Vetëvendosje po synon ta bëjë Ministër të Jashtëm këtë figurë të...

Partia e Albin Kurtit ka nisur përpjekjet për ta bërë Veton Surroin Ministër të Jashtëm. Burime të Express brenda VV’së kanë thënë se ish-Shefi i...

Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka folur për herë të parë për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Në një intervistë...

Kështu ndodhi aksidenti ku u përfshi mbrëmë Albin Kurti

Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi...

Zyrtare: Vetëvendosje deklarohet për aksidentin ku u përfshi Albin Kurti

Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar për një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë – Durrës, e ku u raportua se është përfshirë vetura...

Mediat në Shqipëri: Vetura e Albin Kurtit përfshihet në një aksident...

Pak minuta më parë, për redaksinë e JOQ Albania u raportua një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pranë kthesës së aeroportit.Nga pamjet e dërguara, shihej...

Vetëvendosje: Do të zhbëhen vendimet e Qeverisë në largim, do të...

Nënkryetari i Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, ka paralajmëruar zhbërjen e vendimeve të Qeverisë na largim. Po ashtu, ka thënë se edhe konkurset dhe rehatimet politike...

Vjen lajmi i fundit për bisedimet në koalicion mes VV-së dhe...

Zëdhënësi i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa, ka sqaruar se nuk ka pezullim të diskutimeve me Lëvizjen Vetëvendosje, për arritjen e koalicionit mes...

Konjufca tregon tri ministritë e preferuara të Vetëvendosjes në bashkëqeverisje

Kandidati për deputet nga Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka folur për preferencat e këtij subjekti për udhëheqjen e ministrive të caktuara. Konjufca në “Debat Plus” me...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ky është kushti...

Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai përmes një shkrimi ka ironizuar...

Vetëvendosje ia merr PDK-së edhe një bastion

Rezultati i zgjedhjeve të jashtëzakonshme të gjashtë tetorit ka befasuar në disa komuna, përfshirë këtu edhe Komunën e Kaçanikut. Derisa e njejta për vite me...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com