Ballina Etiketimet Leutrim Lladrovci

Etiketim: Leutrim Lladrovci

Shpikja e fundit e të riut nga Drenasi (VIDEO)

Jemi në kohën kur bujqit janë duke e korrur misrin, dhe më pas për të vazhduar me të mbjellurat vjeshtore. E një djalosh i ri...