Ballina Etiketimet Leonora Jakupi

Etiketim: Leonora Jakupi

Leonora Jakupi do të shikojë ndeshjen nga stadiumi, jep edhe parashikimin...

Sonte zhvillohet takimi mes Malit të Zi dhe Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Në këtë takim janë të pranishëm shumë persona të...

Leonora Jakupi ka një apel për kosovarët

Këngëtarja Leonora Jakupi ka bërë një kërkesë për banorët e Kosovës. Leonora ka ftuar të gjithë që të ngrejnë zërin e tyre kundër ndërtimit të...

Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duket

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte. Leonora sa herë që...

Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duket

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte. Leonora sa herë që...
Leonora Jakupi

Harrojeni Leonora Jakupin në dasmën e Bleros dhe Afronës, me dukjen...

Këngëtarja Leonora Jakupi ishte e ftuar në dasmën e Afronës dhe Bleros ku mori pothuajse gjithë vëmendjen me dukjen e saj. Ajo ishte veshur me...
Leonora Jakupi

Ku e kaloi mbrëmë natën Leonora Jakupi?

Leonora Jakupi mbrëmjen e djeshme e kaloi në Brezovicë. Leonora Jakupi është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të...
Leonora Jakupi

Elegante dhe me stil, Leonora Jakupi në fustan të zi duket...

Leonora Jakupi ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme. Edhe për kundër viteve ajo mbetet një nga emrat më të dashur dhe më të...
Leonora Jakupi

Vitet janë veç numër, kjo foto tregon se Leonora hiq s’po...

Leonora Jakupi nuk është një prej atyre këngëtarëve që bën shpërndan foto në rrjetet sociale. Ajo ka postuar sonte një foto me një fustan të...

Leonora Jakupi reagon pas sulmit të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit,...

Leonora Jakupi ka dy fjalë për sulmin e Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit Leonora Jakupi nuk është e impresionuar me debatet politike që po zhvillohen...

Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë. Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri,...