Ballina Etiketimet KV Skenderaj

Etiketim: KV Skenderaj

Kjo është bukuroshja nga Skenderaj dhe volejbollistja më e sukseshme e...

Shera Behrami është kapitenja e ekipit të volejbollit nga Skenderaj, e cila përveç që është lojtare e mirë ajo është edhe joshëse.Rreth një muaj...

Sjellje jo e mirë e tifozëve të KV Skenderajt në Pallatin...

Të mërkurën mbrëma është zhvilluar finalja e Superkupës në volejboll në konkurencën e femrave, por gjërat nuk shkuan ashtu siç ishte menduar. Kjo pasi...
Kv Drenica

Lajmi i Fundit nga Drenica: Kompania “Drena” shpëton pa u shuar...

Para pak ditësh KV Skenderaj për portalin Drenica Press bëri të qartë situatën e këtij klubi, ku tregoj se në mungesë të përkrahjes financiare...