Ballina Etiketimet Komentatori

Etiketim: Komentatori

Tifozja çmend komentatorin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë...

Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane. Aq “shokuese” ishte pamja e...

“Çka po ndodh more kështu” – momenti kur komentatori kosovar ‘eskalon’...

Goli i Valon Berishës herët në ndeshje ndaj Anglisë, ka bërë që të shpërthejë festa te tifozët e Kosovës. “Dardanët” kaluan në epërsi shumë herët...

Shakohoxha me fjalë nga më të bukurat për Kosovën: Do ta...

Dritan Shakohoxha ka folur fjalë të mëdha për Kombëtaren e Kosovës në futboll. Kosova është duke shkëlqyer në futboll dhe është tash e 15 ndeshje...

“MAMMA MIA” – Reagimi epik i gazetarit të famshëm italian për...

Gazetari i famshëm sportiv nga Italia, Tancredi Palmeri, ish-gazetar i CNN dhe Gazetta Dello Sport, ka reaguar pas fitores së Kosovës. Ai ka thënë...