Ballina Etiketimet Kline

Etiketim: Kline

Aksident në rrugën Skenderaj – Klinë, rrokulliset makina, ka të lënduar...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Klinë-Skenderaj. Vetura në fjalë është vetaksidentuar dhe ka përfunduar e rrokullisur jashtë rrugës,...

Lajmi i Fundit: Shkarkohet Drejtori i Arsimit

Sot në media ka qarkulluar një informacion që kryetari i komunës së Klinës Zenun Elezaj ka shkarkuar nga detyra e drejtorit Arben Limanaj,drejtor i...

Treni godet një veturë në Klinë

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në Klinë. Aksidenti ka ndodhur saktësisht afër fabrikës “Amo”, ku treni ka goditur një veturë.Sipas dëshmitarëve, ka vetëm...

Treni godet një vajzë, në Klinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Klinë. Indeksonline mëson se një vajzë është goditur afër stacionit të trenit në Klinë.Lajmin për...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com