Ballina Etiketimet Kf feronikeli

Etiketim: kf feronikeli

Zyrtare: Albert Bunjaki me pozitë të lartë te Feronikeli

Ish- selektori i Kosovës, Albert Bunjaki, ka marrë post të ri në FC Feronikeli, atë të këshilltarit të klubit. Bunjaki, gjithashtu ka marrë edhe postin...

Presidenti i Feronikelit shpërthen në akuza ndaj FFK-së dhe gjyqtarëve

Presidenti i Feronikeli, Naser Ramaj, i ka akuzuar gjyqtarët e Ipko Superligës për padrejtësi ndaj skuadrës së tij, duke i quajtur të shitur dhe...

“Lata” i”Shpk Nazit” reagon ashpër pas humbjes së Feronikelit, ai kritikon...

Aktori i njohur kosovar Arjanit Hoti është shprehur i pakënaqur me humbjen e skuadrës së Feronikelit ndaj Gjilanit (1-2), shkruan Gazetasheshi.com. Hoti, i njohur ndryshe...

Vukicevic: Superliga tejet interesante, secilën ditë që punoj te Feronikeli argëtohem

Trajneri i Feronikelit, Dejan Vukicevic, ka folur për faqen e klubit, feronikelifc.com, duke diskutuar rreth klubit, IPKO Superligës dhe nivelin e lojës së futbollit...

Feronikeli – Flamurtari mbyllet me këtë rezultat

Feronikeli është rikthyer te fitorja, pasi skuadra nga Drenasi ka mposhtur Flamurtarin me rezultat 2-1, shkruan DrenicaPress. Nikli gjatë gjithë takimit ishte më i mirë...

Vukicevic rrit intensitetin e stërvitjeve te Feronikeli

Trajneri i KF Feronikelit, Dejan Vukicevic, ka rritur intensitetin e stërvitjeve, në mënyrë që skuadra ta arrisë formën më të mirë gjatë këtij pushimi...