Ballina Etiketimet Ilda Bejleri

Etiketim: Ilda Bejleri

Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal

Është njëra nga prezantueset më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Fjala është për Ilda Bejlerin, e cila gjatë kësaj kohe u...

Ilda Bejleri i ‘zuri’ vendin, flet Nevina Shtylla: Do doja t’ia...

Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin “Procesi Sportiv”, por një batutë nuk ka munguar as nga Nevina...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com