Ballina Etiketimet Haradinaj pi çaj në Llap

Etiketim: Haradinaj pi çaj në Llap

Haradinaj pi çaj në Llap

Haradinaj pi çaj në Llap

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Podujevë, ka ndaluar në një çajtore në Llap. Haradinaj shihet bashkë me Besnik Tahirin dhe...