Ballina Etiketimet Fusha

Etiketim: Fusha

Digjen fushat në fshatin Bajsk të Vushtrrisë (FOTO)

Një hapësirë dhjetëra hektarësh është djegur në fshatin Bajsk të Vushtrrisë. Sipas një lexuesi të DrenicaPress, zjarri ka djegur kullotat dhe shumë pemë. Në rrezik...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com