Ballina Etiketimet Florian Dushi

Etiketim: Florian Dushi

Florian Dushi: LDK-ja është e vetmja shpresë për Kosovën

Kandidati i LDK-së për deputet, Florian Dushi, ka thënë se besimi në LDK-në po rritet cdo ditë dhe të dielen do të votohet për...

Dushi: Qytetarët e Kosovës sonte i thanë PO ndryshimit

Sheshet kryesore të Prishtinës janë mbushur me përkrahës të LDK’së mbrëmjen e sotme. Para tyre ka dalë kreu i partisë, Isa Mustafa dhe kandidatja...

Dushi: Istogu i Ibrahim Rugovës, Fadil Feratit e Haki Rugovës, treguan...

Kandidati i LDK-së për deputet, Florian Dushi, sot ishte në Istog, së bashku me kandidaten e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmanin, shkruan DrenicaPress.Dushi në...

Jep dorëheqje nga KQZ – Garon për deputet nga LDK

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve edhe zyrtarisht ka mbetur pa një anëtar të njërës prej partive më të mëdha të vendit, shkruan Gazeta Blic. Florian Dushi,...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com