Ballina Etiketimet Fatmir Limaj

Etiketim: Fatmir Limaj

Fatmir Limaj e quan të pamoralshëm politikanin nga Drenica (FOTO)

Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, e ka cilësuar si të pamoralshëm ish-anëtarin e kësaj partie, Shyqiri Bytyqi, që në qeverinë e...

“Democracy Plus” publikon dokumentin për shtatë zotimet që kërkohen nga kandidatët...

Organizata e Shoqërisë Civile “Democracy Plus” u ka bërë thirrje të gjithë kandidatëve për kryeministër në zgjedhjet e 6 tetorit që të vënë nënshkrimin...

Limaj sot do të nominohet për kryeministër

Koalicioni NISMA-AKR-PD, do ta nominojë sot edhe zyrtarisht, Fatmir Limajn për kryeministër të vendit. Nisma Socialdemokrate ka njoftuar se të enjten edhe zyrtarisht koalicioni NISMA-AKR-PD...

Kjo është lista zyrtare e kandidatëve për deputetë nga Nisma dhe...

Nisma dhe AKR kanë publikuar listën përfundimtare të kandidatëve për deputetë. Koalicioni mes Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës Kosova e Re ka publikuar listën përfundimtare të...

Albin Kurti thotë se edhe Fatmir Limaj ka më shumë guxim...

Kandidati për kryeministër, njëherësh kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka qeshur kur është pyetur nga qytetarët live në Rubikon të KTV-së, për raportin...