Ballina Etiketimet Fatmir Limaj

Etiketim: Fatmir Limaj

Limaj flet për ftesën për t’iu bashkuar PDK-së

Kryetari i NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka folur për dialogun dhe të ardhmen e tij politike. Limaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV...

Lajmi i Fundit: “VV ka fituar zgjedhjet, edhe pas numërimit të...

Në QNR është duke vazhduar procesi i numërimit të votave nga Diaspora, për të nisur më pas me numërimin e votave me kusht dhe...

Fatmir Limaj, dikur njeriu më i votuar në PDK, tani tek...

Rrugëtimi i Limajt nga komandat, në njeriun që arriti të jetë në qendër të vëmendjes, për nën dyshimin se ka keqpërdorur miliona euro me...

NISMA përgjigjet për ofertën e PDK-së që Fatmir Limaj të kthehet...

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Shefiri ndër të tjera në...

Ja kush po e kërkon rikthimin e Fatmir Limajt në PDK

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së, Ismail Syla, i cili është këshilltar i Presidentit Thaçi përmes profilit të tij në Facebook, në 20...

Limaj para mediave, tregon se a e ka kaluar NISMA pragun

Kreu i koalicionit NISMA-AKR, Fatmir Limaj, në një konferencë për media pas mbylljes së qendrave të vendvotimit, ka thënë se partia e tij ka...

Limajn e presin me surla e tupana në Arllat dhe në...

Kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj, ka takuar në mbrëmje banorët e fshatrave Arllat dhe Nekoc të komunës së Drenasit. Limaj është pritur në...

Limaj: Drenasi nuk është pronë e askujt, më 6 tetor qytetarët...

Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, tha sot në Drenas se ka grupe të njerëzve që qytetarët e kësaj komune i shohin...

Fatmir Limaj me lot në sy, tregon si u detyrua ta...

Histori e jashtëzakonshme e të patreguara më parë, ka rrëfyer kandidati për kryeministër nga NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj, “N’Konak” emisionin televiziv të Gazetës inFokus. Ish-komandanti...

Shikoni si reagon Fatmir Limaj kur ndëgjon ezanin

Kryetari i Nismas Social Demokrate, Fatmir Limaj ka ndërprerë për disa minuta fjalimin e tij në një tubim në qytetin e Prizrenit. Arsyeja e ndaljes...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com